Roko festivalis

Liepos 18 d. Lazdijų hipodrome vyks Roko festivalis.  Balandžio mėnesį buvo pateikta paraiška paramai gauti pagal "Lazdijų rajono kaimo plėtros strategijos 2010-2015 metams 3. prioriteto "Kaimo gyventojų aktyvinimas ir integravimas į bendruomeninę veiklą" 3.1. priemonę "Parama kaimo gyventojų aktyvinimui ir integravimui į bendruomeninę veiklą". Projekto pavadinimas "Būkime kartu". Festivalio tematiką lėmė noras įtraukti kaime gyvenantį jaunimą dalyvauti bendruomeninėje veikloje, kadangi kaimo vietovių ateities plėtrai tai ypatingai svarbus faktorius.

Vakaronė "Kalėdos-tai stebuklų metas"

2014 m. gruodžio 27 d. 19 val. Salų kaimo bendruomenės komiteto salėje vyko vakaronė "Kalėdos-tai stebuklų metas". Vakarą pradėjusi komiteto pirmininkė pasveikino susirinkusius žodžiais:Palikit gruody sielvartą ir skausmą,Pamirškit, jei kartais teko ir kentėti,Bestovint ant Naujųjų metų slenksčioAš noriu vien tik laimės palinkėti.Pirmininkė savo sveikinime paminėjo, kad praėjus šventiniam šurmuliui laukia svarbiais įvykiais prasidėsiantys metai- tai ir euro įvedimas, ir vyksiantys savivaldybių tarybų, mero rinkimai.

Sukurta Lazdijų rajono bendruomenių internetinė svetainė

2014 m. gruodžio 12 d. sukurta Lazdijų rajono bendruomenių internetinė svetainė www.lazdijubendruomenes.lt Šiame bendruomenių portale bus informacija apie bendruomenių renginius, šventes, įgyvendintus projektus bei kita. Svetainė sukurta įgyvendinant Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacijos (Dzūkijos VVG) ir Druskininkų VVG bendradarbiavimo projektą „Tęsiame dzūkišką bendravimą“. Jeigu Jūsų bendruomenės dar nėra šiame portale, prašome rašyti Dzūkijos VVG projekto vadovui Edgarui Gardziulevičiui el.p.