Kviečiame vykti pasižiūrėti Jakutijos Briliantinio cirko „Amžino įšalo šiluma“ pasirodymą.

2018 m. gruodžio 8 dieną Varnėnų kaimo bendruomenė kviečia vaikus lankančius Varnėnų kaimo bendruomenės vaikų dienos centrą ir jų tėvelius vykti į Kauno Žalgirio areną pasižiūrėti Jakutijos Briliantinio cirko „Amžino įšalo šiluma“ pasirodymą.
Informacija ir dalyvių registracija iki 2018 m. lapkričio 25 dienos telefonu 8-612-48430 arba el. p. varnenu.bendruomene@gmail.com.

"Praleisk laisvalaikį kitaip - Išmokime linksmintis be alkoholio"

2018 m. lapkričio 9-11 dienomis Varnėnų kaimo bendruomenė pakvietė vaikus nuo 6 iki 12 metų į stovyklą „Išmokime linksmintis be alkoholio“, kuri buvo organizuojama kaimo turizmo sodyboje „Nieda“, Kapčiamiestyje. Pirmąją stovyklos dieną vaikus aplankė Lazdijų policijos komisariato pareigūnai Renata Ribinskienė ir Ričardas Tamošaitis, kurie stovyklautojus supažindino su policijos veikla ir policininkų darbo priemonėmis. Po šios veiklos į vaikų stovyklą atskrido transformeriai Kamanė ir Optimas.

Lazdijų r. Kapčiamiesčio E. Pliaterytės mokiniai dalyvavo Varnėnų kaimo bendruomenės projekto „Praleisk laisvalaikį kitaip“ veikloje „Pažink savo kraštą“

2018 metų spalio 29-30 dienomis Lazdijų r. Kapčiamiesčio E. Pliaterytės mokiniai dalyvavo Varnėnų kaimo bendruomenės projekto „Praleisk laisvalaikį kitaip“ veikloje „Pažink savo kraštą“. Kurios metu Raganų kalną, Juodrantėje, Rusnę susipažino su šio krašto istorija, pabuvo Rusnės švyturyje. Pakeliui grįždami namo aplankė Panemunės pilį ir Raudondvarį.Projektas finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos ir apsaugos ministerija ir Lazdijų rajono savivaldybės lėšomis.

Lazdijų mokyklos-darželio "Vyturėlis" mokiniai dalyvavo projekto „Praleisk laisvalaikį kitaip“ veikloje „Pažink savo kraštą"

2018 m. spalio 16, spalio 17, spalio 23, spalio 24, ir spalio 25 dienomis Lazdijų mokyklos-darželio "Vyturėlis" mokiniai dalyvavo projekto „Praleisk laisvalaikį kitaip“ veikloje „Pažink savo kraštą". Projekto veiklos metu vaikai susipažino su edukacine programa "Scenos kalbos treniruotė" ir lankėsi edukaciniame užsiėmime Marijampolės daugiafunkciniame centre.Projektą „Praleisk laisvalaikį kitaip“ yra finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos ir apsaugos ministerija ir Lazdijų rajono savivaldybės lėšomis.

Lazdijų r. Kučiūnų mokyklos mokiniai dalyvavo projekto „Praleisk laisvalaikį kitaip“ veikloje „Pažink savo kraštą"

2018 m. spalio 28 – 29 dienomis Lazdijų r. Kučiūnų mokyklos mokiniai dalyvavo projekto „Praleisk laisvalaikį kitaip“ veikloje „Pažink savo kraštą", kurios metu mokiniai aplankė jūrų muziejų ir delfinariumą bei pirmieji iš Lazdijų rajono mokyklų lankėsi ROSHEN konditerijos fabrike KlaipėdojeIšvyka finansuota Varnėnų kaimo bendruomenei įgyvendinant projektą „Praleisk laisvalaikį kitaip“. Projektas finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos ir apsaugos ministerija ir Lazdijų rajono savivaldybės lėšomis.

Lazdijų Motiejaus Gustaičio mokyklos mokiniai dalyvavo projekto „Praleisk laisvalaikį kitaip“ veikloje „Pažink savo kraštą"

2018 m. spalio 29 – 30 dienomis Lazdijų Motiejaus Gustaičio mokyklos mokiniai dalyvavo projekto „Praleisk laisvalaikį kitaip“ veikloje „Pažink savo kraštą", kurios metu mokiniai susipažino su neatrasu Zarasų kraštu.Projektą „Praleisk laisvalaikį kitaip“ įgyvendina Varnėnų kaimo bendruomenė. Projektas finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos ir apsaugos ministerija ir Lazdijų rajono savivaldybės lėšomis